НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Термостати фірми Jumo

Термостат JUMO frostTHERM-AT/-DR

Термостат JUMO frostTHERM-AT/-DR

Характеристики Тех. документація Приклади застосування Зображення / Відео

Термостат для захисту від замерзання призначений для контролю температури у вентиляційних установках і кондиціонерах, для запобігання ушкоджень, викликаних впливом морозу. Він відрізняється малим гістерезисом і високою відтворюваністю. Повернення в початковий стан відбувається автоматично (запобіжний термореле / STW) або вручну (запобіжний обмежувач температури / STB).

 

Різноманіття прикладних можливостей і новітній спосіб приєднання - це істотні відмінності термостатів даної серії. Корпус термостата розрахований на будь-який з використовуваних видів монтажу: на стіну, на трубу і на DIN-рейку. Тип frostTHERM-DR є особливий випадок зі спеціальною нижньою частиною корпусу, призначеної для настінного монтажу на DIN-рейці. При цьому можливий і звичайний монтаж на несучих рейках TH35, стандарт DIN EN 60 715 (наприклад, в розподільних шафах). Трудомісткість монтажу в цьому варіанті значно скорочується.

 

З затискним приєднанням Push-In® приєднувальні провода досить просто вставити до упору в клеммник. Не потрібно ніякого інструменту для приєднання проводу або гнучкого кабелю з кабельним наконечником. Такий спосіб, у порівнянні зі звичайними гвинтовими зажимами, істотно скорочує матеріальні і тимчасові витрати.
Затискачі "Push-In®" дозволяють робити безпосереднє включення навантажень до 16A при 230 В AC. Таким чином, можна ще більше скоротити витрати на установку завдяки відсутності необхідності в захисті навантаження

Версия для печати  

Зв'язок з менеджером

Прежин Андрій Федорович
+38(044)4943355-6128
andrey_prezhyn@kck.ua

Попередній запит

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки