Чудовий приклад використання ножових клапанів Orbinox для фільтр-пресів

В останній час наша компанія отримує багато запитів від гірничо-збагачувальних комбінатів, виробників фільтр-пресів та цукрових заводів на комплектацію фільтрів запірними  клапанами. Так сталось, що наші клієнти одразу ж просять комерційну пропозицію на клапани типу баттерфляй Inter App з диском з нержавіючої сталі , та ще з Ultralene покриттям. Це непогана ідея , але робочий орган перекриття потоку  - диск знаходиться в абразивному середовищі.і з часом він буде руйнуватись. 

Ми пропонуємо Вам для абразивних та брудних продуктів все ж використовувати тип клапанів, де перекриття потоку виконується ножа, який не знаходиться в середовищі під час проходження рідини. Дуже гарний приклад використання саме ножових клапанів на фільтр-пресі надав нам наш постачальник компанія Orbinox. Прочитайте будь ласка це буде цікаво і корисно.

ЯК МИ ДОПОМОГЛИ ОДНОМУ З НАЙБІЛЬШИХ ПІДПРИЄМСТВ З ВИДОБУТКУ ТА ЗБАГАЧЕННЯ ЗАЛІЗНОЇ РУДИ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НОЖОВІ ЗАСУВКИ ВИСОКОГО ТИСКУ ORBINOX HG SLURRY

Один з найбільших заводів зі збагачення залізняку в Бразилії використовує наші ножові засувки для шламу в технології на фільтр-пресі. Це підприємство має власний процес фільтрації з кількома фільтр-пресами.

Перед встановленням клапанів ORBINOX HG ця гірничодобувна компанія постала перед деякими проблемами зі своїм колишнім постачальником клапанів. Старі клапани не могли прослужити більше 6 місяців. Вони запросили у ORBINOX рішення, яке могло б працювати не менше 8 місяців та більше 12 000 циклів.

З питаннь правильного вибору клапанів просимо звератитись до:

Продукт-менеджер по трубопроводній арматурі і насосам

Борко Вадим

vadim_borko@kck.ua

044-494-33-55