Віртуальне заземлення електромагнітних витратомірів KROHNE

Електромагнітні витратоміри з віртуальним заземленням пропонують інноваційний метод заземлення - Віртуальний еталон, що дозволяє встановлювати датчик витрати у трубопроводі будь-якого типу без заземлюючих кілець або заземлюючих електродів.

✨Які переваги?✨

Віртуальний еталон — це інноваційний метод заземлення, який дозволяє встановлювати датчик потоку в будь-яку трубу без заземлюючих кілець або заземлюючих електродів. Це економить витрати на заземлювальні кільця, особливо з великими розмірами труб, спрощує встановлення та допомагає операторам зменшити систематичні збої, оскільки неправильне заземлення є найпоширенішою причиною помилок під час введення в експлуатацію електромагнітного витратоміра.

✨Бажаєте заощадити кошти та витрати на встановлення лічильників також у програмах передачі на зберігання?✨

Тепер це можливо з такими пристроями серії OPTIFLUX: OPTIFLUX 1300 | OPTIFLUX 2300 | OPTIFLUX 4300 | OPTIFLUX 5300 | OPTIFLUX 6300

✨ Альтернатива класичному заземленню.

У деяких сферах застосування, традиційні методи заземлення електромагнітного витратоміра створюють проблеми, наприклад, в лініях з катодним захистом від корозії або в установках гальванізації напруга також є між електродами і землею. При використанні в роботі агресивних середовищ заземлювальні кільця для звичайного заземлення зазвичай повинні виготовлятися з дорогого спеціального матеріалу (тантал, титан, нікель і т.д.), що призводить до надзвичайно високих витрат, особливо при роботі з великими діаметрами труб.

Завдяки Віртуальному еталону датчик електромагнітного витратоміра може бути встановлений у трубопроводі будь-якого типу без заземлюючих кілець або електродів. Вхідний підсилювач перетворювача реєструє потенціали вимірювальних електродів, а для створення напруги, що відповідає потенціалу незаземленої рідини, використовується ретельно розроблений метод. Ця напруга використовується як опорний потенціал для обробки сигналу. Таким чином, між опорним потенціалом і напругою на вимірювальних електродах немає різниці потенціалів, що створює проблеми.

 

Diagram of classical and virtual grounding

 

 Віртуальне заземлення дуже економічно при використанні витратоміра з великим діаметром

Відмова від кілець заземлення і використання віртуального заземлення це простіший монтаж електромагнітного витратоміра, що призводить до зниження витрат і допомагає операторам скоротити кількість систематичних відмов, оскільки несправне заземлення є найбільш поширеною причиною помилок при введенні витратоміра в експлуатацію. Також у системі відсутній ризик електролітичної руйнації за наявності різниці потенціалів. По виробу та лініях заземлення не протікають блукаючи струми.