KROHNE Messtechnik GmbH (Німеччина)

KROHNE Messtechnik GmbH (Німеччина)

KROHNE - ваш міжнародний партнер
http://www.krohne.de

Компанія KROHNE є Вашим надійним партнером в області контрольно-вимірювального обладнання та автоматизації технологічних процесів. Якщо Ви наш замовник, то Ви гарантовано отримуєте рішення, які найбільше підходять для Вашого застосування. Ми пропонуємо повний асортимент продукції, галузеві системні рішення і додаткові послуги по проектам, пов'язаним з вимірювальним обладнанням будь-яких розмірів.

Спеціалізуючись на контрольно-вимірювальному обладнанні для технологічних процесів з 1921 року, ми отримали великі прикладні знання в різних галузях промисловості і успішно їх впроваджуємо в свою продукцію, рішення і послуги. Ми ґрунтовно вивчили фізичні принципи, які лежать в основі наших пристроїв:  застосовуємо фізичні ефекти і регулярно знаходимо відповідні технічні рішення - ось та причина, по якій нам довіряють замовники в усьому світі. Первинний вимірювальний параметр завжди повинен бути визначений якомога точніше, що дозволить уникнути подальших відмов, які впливають на управління технологічним процесом. Крім того, це гарантує надійні результати вимірювань на наших пристроях, в тому числі в нестабільних або складних технологічних умовах. Обидва аспекти відображені в нашому слогані "Measure the facts" (Виміряй факти).

Інноваційні технології, які ми використовуємо для забезпечення Ваших запитів, засновані на нашій великої дослідницької діяльності: 10% з понад 4000 співробітників компанії KROHNE працюють в області наукових досліджень і розробок. Поряд з фізичними основами вимірювального обладнання, вони приділяють велику увагу питанням обміну даними і передовим технологіям для систем інтернет-управління приладами (IoT) в промисловості, серед яких протокол ethernet для передачі діагностичних даних про пристрій і технологічному процесі з метою оцінки і оптимізації процесу.

Наші "технологічні піктограми" найкраще відображають вищезгадані переваги для Вас. Вони відзначені у всіх розділах нашого асортименту продукції. Якщо ви не знайшли підходяще рішення для Вашого застосування, зверніться до нас і ми з радістю Вам допоможемо.

 

Обладнання

У програму поставок компанії «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» входять мільйони найменувань обладнання від світових виробників. Станом на 2016 рік наша компанія представляє на ринку України продукцію від 43 виробників з Німеччини, Франції, Італії, Японії, Іспанії, Швеції та Англії.