Goetze KG Armaturen (Німеччина)

Goetze KG Armaturen (Німеччина)

Компетентність Goetze KG відома у всьому світі протягом більш ніж 70 років. Наскільки різноманітні сфери застосування наших високопродуктивних клапанів, настільки великий і накопичений нами досвід. Модельні ряди наших клапанів охоплюють всі галузі промислового застосування: Всі типи рідин, гази, технічні пари та водяна пара. Клапани Goetze можуть застосовуватися при температурах від -200 до 400 ° C, а максимальна безпека – наш постійний пріоритет. У нас є рішення для Вас,  Ви завжди можете бути впевнені  в Goetze KG.

Протягом 70 років ми конструюємо та виробляємо арматуру безпеки для різних областей застосування. Випускаючи понад 300 тис. клапанів на рік – з маркуванням Made in Germany – ми є для Вас компетентним партнером у всіх питаннях, пов'язаних із тиском.

https://www.goetze-armaturen.de/

Обладнання

У програму поставок компанії «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» входять мільйони найменувань обладнання від світових виробників. Станом на 2016 рік наша компанія представляє на ринку України продукцію від 43 виробників з Німеччини, Франції, Італії, Японії, Іспанії, Швеції та Англії.