Hense Wägetechnik (Німеччина)

Hense Wägetechnik (Німеччина)

https://hense-waegetechnik.de/en/

Технологія зважування є однією з найважливіших основ для безперебійного виробничого процесу та високої якості продукції. Hense Wägetechnik GmbH спеціалізується в цій галузі.

На основі більш ніж 30 -річного досвіду ми пропонуємо вам комплексні системи зважування. Незалежно від того, чи потрібні вам лише компоненти для зважування або комплексні системні рішення - ми гарантуємо вам технічно оптимізоване та економічне рішення для вашого застосування.

Наша увага зосереджена на консультаціях, що стосуються клієнтів. Нова система чи модернізація - ми підбираємо оптимальну для вас технологію датчиків, беручи до уваги умови вашого процесу (наприклад, температуру, тиск, навколишнє середовище ...) і складаємо системне рішення з гарантією функціональності.

Обладнання

У програму поставок компанії «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» входять мільйони найменувань обладнання від світових виробників. Станом на 2016 рік наша компанія представляє на ринку України продукцію від 43 виробників з Німеччини, Франції, Італії, Японії, Іспанії, Швеції та Англії.