IDEM Safety Switches (Великобританія)

IDEM Safety Switches (Великобританія)

https://idemsafety.com

Компанія IDEM Safety Switches була створена в 2003 році і пропонує на сьогоднішній день «нове покоління» запобіжних вимикачів і блокіраторів для забезпечення безпеки машин та обслуговуючого персоналу, яке відрізняється підвищеною надійністю і зносостійкістю і розширеними функціональними можливостями. Вся продукція розробляється і виробляється у Великобританії і відповідає самим останнім міжнародним стандартам якості. Компанія IDEM IDEM Safety Switches пропонує різні захисні блокіратори, виготовлені з використанням високих технологій, і придатні для використання навіть в найважчих умовах виробництва. Будучи високотехнологічної компанією, всі  зусилля IDEM IDEM Safety Switches спрямовані на створення продукції високої якості. Команда конструкторів з багаторічним досвідом роботи в сфері безпеки, використовуючи свою винахідливість і кмітливість, постійно працює над розробкою нових рішень.

 Компанія «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» разом з компанією IDEM IDEM Safety Switches пропонує Вам, нашим клієнтам, сучасні економічно ефективні рішення по запобіжних пристроїв для верстатів.

Обладнання

У програму поставок компанії «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» входять мільйони найменувань обладнання від світових виробників. Станом на 2016 рік наша компанія представляє на ринку України продукцію від 43 виробників з Німеччини, Франції, Італії, Японії, Іспанії, Швеції та Англії.