КУЛЬОВІ КРАНИ ДЛЯ ПИВА З ВЕЛИКИМ РЕСУРСОМ

 

 

Кульові крани досить широко використовуються на будь-якому виробництві. Назва «кульовий кран» походить від того, що запірним органом є куля з внутрішнім отвором, через який проходить середовище. Діаметр отвору і внутрішній діаметр трубопроводу при цьому однакові. До переваг кульових кранів без сумніву можна віднести досить низькі гідравлічні втрати, коли робоче середовище проходить через запірний пристрій. На відміну від інших типів запірної арматури, їх показники значно нижче.

Кульові крани Modentic відмінно зарекомендували себе в роботі: вони надійні і довговічні з великим терміном експлуатації. Крім того, доступні різні приводи для управління кульовими кранами: ручний, пневматичний або електричний. Такі клапани можуть працювати як в режимі «відкрити-закрити», так і регулювати продукт.

Переваги кульових клапанів:

- Проста конструкція, невеликі габарити і вага;

- Різноманітні способи приєднання до трубопроводу;

- На відміну від засувок, які закриваються / відкриваються за рахунок декількох поворотів маховика, в кульовому крані ця процедура проходить набагато швидше - необхідно лише повернути рукоятку на 90;

- Високий клас герметичності;

- Відсутність «мертвих зон» у проточній частині, де могло б накопичуватися середовище;

- Стандартний кульової кран витримує температуру до + 180 ° С.

Переваги кульових кранів Моdentic:

- Ідеальна форма кулі;

- Висока якість лиття корпусу;

- Електрополірована поверхня кулі;

- Герметичні ущільнення;

- Відсутність похибки в співвісності між кулею, струмом і керуючим механізмом.

Підприємство, на якому встановлено обладнання: Пивкомбінат

Місце установки: ділянка охолодження.

Регульована середовище (продукт): пропіленгліколь.

Умови: температура -4 ° С.

Короткий відгук фахівця

Спеціаліст механічної служби:«У клапана трехчастинний корпус для зручного обслуговування, не потрібно виварювати кран з трубопроводу, досить витягнути серцевину, працюють більше 1 року, зауважень не було до жодного».