СИСТЕМА КЕРУВАННЯ НАФТОБАЗОЮ

ТОВ «КСК-Автоматизація» стало першим підприємством, яке отримало сертифікат відповідності на Систему верхнього дозованого наливу світлих нафтопродуктів в автоцистерни за новими правилами. 24 лютого 2016 Кабінет Міністрів України постановою № 163 затвердив новий Технічний регламент засобів вимірювальної техніки. Це було зроблено для адаптації національного законодавства до європейського в сфері метрології та усунення технічних бар'єрів в торгівлі.

Система автоматизації процесів прийому, обліку, зберігання та відпуску нафтопродуктів збирає інформацію від первинних приладів витратомірів Krohne Optimass 6400C і рівнемірів, температурних датчиків Jumo Etemp B і передає інформацію на ПЛК Mitsubishi FX5U, той в свою чергу керує виконавчими механізмами для зливу з залізничних цистерн і наливом в автомобільні цистерни. Точність і процес дозування задаються додатковим дозуючим контролером Krohne Batching Master 110i.

Щоб уникнути гідроударів на запірну арматуру і зниження пускових токів на двигунах насосів були застосовані частотні перетворювачі Mitsubishi FR840.

Для попередження аварійних ситуацій при підключенні автоцистерн до системи наливу, використані індуктивні датчики Pepperl & Fuchs NJ10-30GK-SN для контролю герметичності.

На даний момент реалізовано більше десяти проектів на підприємствах Укрнафти і приватних нафтобазах.

 

 

Система наливу нафтопродуктів пройшла процедуру оцінки відповідності згідно модулю G Додатка 2 (ВІДПОВІДНІСТЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЕРЕВІРКИ кожного окремого вимірювального комплекту обладнання) нового Технічного регламенту.