ВІДЦЕНТРОВІ САНІТАРНІ НАСОСИ CSF INOX (ІТАЛІЯ) У ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

CS/CSA Hygieniska Centrifugalpumpar

Технічні характеристики:

Виготовляються санітарні насоси повністю з нержавіючої сталі AISI 316, яка не містить пір, поверхня таких насосів обов'язково електрополірована. Завдяки унікальній конструкції виключається утворення зон застою матеріалу, а огляд і очищення здійснюється за допомогою спеціальних пристосувань з поворотними гвинтовими регуляторами і зажимами, які забезпечують легкий доступ до внутрішніх деталей. Механічні ущільнення насосів санітарного виконання випускаються в різних модифікаціях і з різних матеріалів. Їх вибір залежить від конкретного типу насоса і виду його установки. Варіанти ущільнень теж різноманітні: стандартні внутрішні, внутрішні з загартуванням, подвійні зовнішні з циркуляцією промивної і охолоджуючої рідини. Підключення до процесу здійснюється за допомогою стандартної різьбовій арматури для харчової промисловості за стандартом DIN 11851.

Призначення:

Санітарний відцентровий насос підходить для реалізації великого числа завдань в харчовій і молочної промисловості, у фармацевтиці - при виробництві напоїв, хімікатів, косметики і фармацевтичних препаратів. Насоси здатні перекачувати рідкі і пастоподібні середовища з в'язкістю до сотень сантипуаз. Моделі з імпеллером відкритого типу використовуються для перекачування спирту, різних сиропів і кремів, а також сироватки при низькому тиску. Моделі з імпеллером закритого типу використовуються для перекачування середовищ при середньому напорі (макс. 60-70 м), крім того, для подачі робочих рідин в пастеризатори, рефрижератори, що концентрують фільтри і системи CIP.

Відцентрові санітарні насоси високо надійні і відрізняються тривалим терміном служби з мінімальним технічним обслуговуванням.

Місце установки (на фото):

Ділянка водопідготовки (контур «Вода очищена», контур «Вода для ін'єкцій»).

Відгук фахівця підприємства:

«Встановлено більше 12 років, зарекомендував себе, як більш ніж надійне обладнання. Насос невибагливий в експлуатації, за 11 років планово замінили тільки торцеве ущільнення, плановий ремонт і обслуговування не створює проблем, є необхідні ремкомплекти».