E2S (Великобританія)

E2S (Великобританія)

https://www.e2s.com/

Компанія E2S є світовим лідером з виробництва пристроїв сигналізації. Більше 20 років фахівці компанії розробляють, проектують і виготовляють високопродуктивні звукові та світлові сигналізатори, що застосовуються в протипожежних системах, системах безпеки виробничих процесів, системи попередження стихійних лих, в зонах підвищеного ризику. Головний офіс, з проектування підприємства, виробництва, тестування і контролю якості продукції, а також сервісний центр знаходяться в Лондоні. Завдяки великій міжнародній мережі партнерів і системних інтеграторів продукція E2S доступна по всьому світу. Устаткування виробництва компанії E2S відповідає всім міжнародним стандартам. В якості експертів з розробки та виробництва сигнальних систем і компонентів компанія приділяє окрему і найголовнішу увагу тестуванню продукції. Для цього в її розпорядженні є різні випробувальні установки, такі як: безлунна камера для вимірювання рівня звуку, спектрометр для аналізу інтенсивності світлового випромінювання, камера для проведення випробувань на вплив навколишнього середовища, установка для тестування на електромагнітну сумісність. Все це свідчить про те, що продукцію E2S можна без сумнівів використовувати в найжорсткіших умовах. Крім випробувань на виробництві, продукція проходить випробування в незалежних лабораторіях з перевірки якості продукції і сертифікаційних центрах.

 Завдяки тісній співпраці з компанією E2S компанія «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» розширює свою лінійку продукції і зможе вирішувати будь-які інженерні завдання, а також надавати технічну підтримку промисловим підприємствам і в питаннях аварійної сигналізації.

Обладнання

У програму поставок компанії «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» входять мільйони найменувань обладнання від світових виробників. Станом на 2016 рік наша компанія представляє на ринку України продукцію від 43 виробників з Німеччини, Франції, Італії, Японії, Іспанії, Швеції та Англії.