Harrer & Kassen GmbH (Німеччина)

Harrer & Kassen GmbH (Німеччина)

Harrer & Kassen - розробник і виробник вимірювального обладнання. Прилади H&K використовуються для визначення щільності, концентрації, вологості, граничних значень і органічних компонентів. Залежно від технології виробництва аналізовані матеріали і продукти можуть транспортуватися по трубопроводах, конвеєрах, зберігатися в резервуарах, силосних сховищах або цистернах, і перебувати в твердому або рідкому стані. Продукція H&K успішно використовується в харчовій і паперової промисловості, виробництві будівельних матеріалів, а так само очищення стічних вод.

 

Harrer & Kassen GmbH розпочало свою діяльність в 1996 році і сьогодні це один з провідних виробників вимірювальної техніки. Головний офіс компанії розташований на півночі Шварцвальд (г.Лангенбранд, Німеччина). Офіси продажів і сервісні центри знаходяться також в Чехії, Франції, Данії, Італії, Англії, США, Австралії, Сінгапуру, Індонезії, Індії, Таїланд, Китаї та Туреччині. У червні 2014р. укладено дистриб'юторську угоду між Harrer & Kassen GmbH і ТОВ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ", згідно з якою наша компанія має право здійснювати продаж і сервісне обслуговування приладів H & K на території України.

Обладнання

У програму поставок компанії «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» входять мільйони найменувань обладнання від світових виробників. Станом на 2016 рік наша компанія представляє на ринку України продукцію від 43 виробників з Німеччини, Франції, Італії, Японії, Іспанії, Швеції та Англії.