IMKO Micromodultechnik GmbH (Німеччина)

IMKO Micromodultechnik GmbH (Німеччина)

www.imko.de

Технологія вимірювання вологості - розроблена експертами для експертів.
Під час вимірювання вологості кожна галузь і кожна компанія стикаються з різними проблемами. Наші експерти зосереджені на галузі. Вони знають специфічні вимоги різних галузей промисловості для точного вимірювання вологості в різних областях застосування - наприклад, у випадку з підлогами, будівельними матеріалами або сипучими товарами. Адже вибір оптимальної технології вимірювання вологості або пристроїв для вимірювання вологості є вирішальним для надійного результату вимірювання.

Технологія вимірювання вологості на основі радарів та пристрої для вимірювання вологості останнього покоління
Наші прилади для вимірювання вологості працюють за допомогою радару і таким чином відповідають найвищим технологічним вимогам до сучасних технологій вимірювання вологості. Перевага: використовувана технологія рефлектометрії в часовій області забезпечує надійні вимірювання навіть там, де ємнісні технології та мікрохвильові технології вже досягли б меж. Це означає, що прилади для вимірювання вологості від IMKO-це найвища технологія вимірювання вологості.

Обладнання

У програму поставок компанії «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» входять мільйони найменувань обладнання від світових виробників. Станом на 2016 рік наша компанія представляє на ринку України продукцію від 43 виробників з Німеччини, Франції, Італії, Японії, Іспанії, Швеції та Англії.