JUMO GmbH & Co. KG (Німеччина)

JUMO GmbH & Co. KG (Німеччина)

Компанія JUMO - світовий лідер у виробництві контрольно-вимірювальних приладів і засобів автоматики, розташована в місті Фульда (центральна Німеччина), була заснована в 1947 році Moritz Kurt Juchheim. Сім'я Juchheim ще з 1907 року займалася випуском датчиків температури. До 1947 року виробництво розташовувалося в Тюрінгії.

На українському ринку компанія JUMO успішно працює з 1996 року. JUMO співпрацює з підприємствами нафтогазової, хімічної, целюлозно-паперової, харчової та інших галузей промисловості. Основна номенклатура пропонованого обладнання має всі необхідні сертифікати

Завдяки розвиненій мережі філій JUMO по всьому світу, Ви можете бути впевнені в компетентної і своєчасної технічної підтримки, де б Ви не знаходилися!

Філософія компанії JUMO - виробництво високоякісних і високоточних приладів, і максимально зручний для замовників сервіс. Компанією JUMO (Німеччина) випускаються наступні прилади:

Прилади вимірювання / регулювання рН (в т.ч. переносні), окислювально-відновної здатності та провідності (регулятори)
Манометри - прості, мембранні, контактні, дистанційні
Перетворювачі тиску (датчики тиску) і диференціального тиску, реле перепаду тиску
Термостати і терморегулятори в звичайному і спеціальному виконанні, термопари
Системи автоматичного управління виробничими процесами, в тому числі розподілені
контролери
Біметалічні і газонаповнені термометри
Датчики температури: термометри опору і термопари
індикатори
Перетворювачі сигналів від датчиків температури в стандартний сигнал
Паперові та безпаперові самописці і реєстратори процесів

Обладнання

У програму поставок компанії «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» входять мільйони найменувань обладнання від світових виробників. Станом на 2016 рік наша компанія представляє на ринку України продукцію від 43 виробників з Німеччини, Франції, Італії, Японії, Іспанії, Швеції та Англії.